Káva Coffee Veronia rozvoňala ďalšie mesto, nová podniková predajňa už aj v Trnave

Káva Coffee Veronia rozvoňala ďalšie mesto, nová podniková predajňa už aj v Trnave

Mnohí Seredčania spozorneli, keď sa mestom prestala šíriť vôňa čerstvo pražených kávovníkových zŕn. Ešte väčší šok nastal, keď sa po príchode do areálu, kde naša rodinná pražiareň sídlila viac ako dvanásť rokov naskytol pohľad iba na prázdne budovy bez pracovného nasadenia. 

Po dvanástich rokoch pôsobenia našej pražiarne v meste „Horaliek“ a „Hubertu“ je potrebné sa posunúť vpred. Naša rodinná pražiareň sa rozrástla nielen o nových členov rodiny, ale aj nové produkty, nové vízie a plány, ktoré je potrebné pomaly, ale isto začať „pretavovať“ do reality a uspokojovať tak potreby našich zákazníkov.

V SEREDI SME K VÁM BLIŽŠIE

Hoci sa pražiareň so školiacim strediskom presťahovala do Trnavy, Seredčanov sme nenechali bez ich obľúbenej kávy. Našu podnikovú predajňu nájdete priamo v centre mesta, kde sa okrem predaja kávy jej aktivity rozšíria aj o workshopy, prednášky a riadené degustácie.

Predajňa sa nachádza na ulici SNP (oproti langošom😊) a priláka vás nielen vôňou kávy, ale aj milým a ochotným personálom, zvýhodnenými cenami či darčekovými baleniami pre tých najnáročnejších oslávencov. Rôzne balenia kávy doplní možnosť odniesť si so sebou svoju obľúbenú chuť vo forme espressa, cappuccina, flatwhite ba dokonca aj filtrovanej kávyz rôznych kútov sveta. Podniková predajňa kávy v Seredi, to je aj priestor pre osobné stretnutia, vzájomné rozhovory či rady, tipy, triky a návody na prípravu kávy v pohodlí domova. 

PODNIKOVÁ PREDAJŇA AJ AKO SÚČASŤ PRAŽIARNE

Vôňa kávy počas praženia kávovníkových zŕn prebudí v nejednom okoloidúcom ihneď túžbu po jej ochutnaní. Pražiareň kávy Coffee VERONIA sa stala trnavskou rodinnou pražiarňou, a tak už aj „trnaváci“  môžu okúsiť „silu“ tejto rodinnej značky s viac ako dvadsať ročnou tradíciou. 

Pražiareň so školiacim strediskom, ako aj NOVÁ podniková predajňa sa nachádza na ulici Bulharská (oproti Tatrachemu 😊) a ponúka okrem spomínanej vône kávy, ktorú cítiť po celej ulici aj výhodné balenia kombinovateľné v rôznych „akciách“ a „setoch“. Tradičné pestovateľské oblasti v podaní  káv s netradičným chuťovým profilom, ale i „klasika“ prostredníctvom príjemných čokoládových a krémových blendov sú už naskladnené na pultoch v nových priestoroch. 

Okrem milého a ochotného personálu sa môžete tešiť aj množstvo sprievodných eventov, workshopov, degustácií, prednášok či exkurzií,  ktoré budú súčasťou predajne. Tých náročnejších kávičkárov potešia limitované edície kávy, ktoré ocenili aj medzinárodné inštitúcie a darčekové sety tvorené na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Možnosť vlastnej značky kávy, káva s priamou pomocou jej pestovateľom i doplnkový sortiment naplní očakávania každého,  kto navštívi naše predajne v Seredi a v Trnave.

PREČO NAVŠTÍVIŤ NAŠE PREDAJNE

Vďaka neustálej komunikácii s farmármi z celého sveta máme možnosť prinášať stále nové odrody so špecifickými chuťovými vlastnosťami, ktoré ohúria nielen ľudí z domácností, ale aj prevádzky či kancelárie.

V každom balení kávy sa okrem kávovníkových zŕn skrýva krásny, avšak zároveň ťažký príbeh farmárov a farmárok Kvalitne dopestované a spracované zrná nestačia. V našej rodinnej pražiarni ich kvalitu podčiarkujeme profesionálnym a inovatívnym prístupom  pri pražení, skladovaní i balení. Pre zachovanie prvotriednosti nášho produktu neustále zdokonaľujeme pražiace systémy a vzdelávame našich zamestnancov. 

Aj káva z rovnakej krajiny môže chutiť odlišne. Spôsob zberu, spracovania či uskladnenia, ale aj samotná príprava dokážu zmeniť chuťový profil. Káva, ktorá vám kedysi nechutila, dnes môže prekvapiť. A hoci v našich predajniach nájdete aj podobné pestovateľské oblasti ako u iných pražiarov, „tá“ naša Brazília, Cuba či Columbia môže chutiť odlišne. Dlhoročné skúsenosti, praženie prispôsobované „potrebám“ samotných zŕn a vytváranie blendov či  privátnych značiek podľa požiadaviek klientov je len zlomok faktov, vďaka ktorým je Coffee VERONIA jedna z najoceňovanejších značiek kávy na Slovensku. 

PREČO PIŤ KVALITNÚ KÁVU

Práve vďaka našej cenovej filozofii si môže kávy od Coffee VERONIA, a tiež kávy priamo od farmárov BEAN´S FRIENDS dovoliť každý. Všetci hľadáme kvalitné a chutné potraviny, nemala by nám preto byť ľahostajná ani chuť a kvalita kávy. Pitím kvalitnej kávy zlepšíte svoje zdravie i život jej pestovateľa. Pod značkou Coffee VERONIA nenájdete len kávu, ale aj skutočné príbehy farmárov, porozumenie a pomoc vo všetkých smeroch. 

Tešíme sa na vás v našich predajniach, v ktorých nielenže budete môcť tento slovenský výrobok rodinnej pražiarne ochutnať, ale najmä vziať si ho domov či potešiť ním svojich blízkych. 

Sledujte nás na našich sociálnych sieťach – https://www.facebook.com/CoffeeVeronia/