DOPRAVA NAD 25€ ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU

Ponuka pre gastro prevádzky

Každý dobrý podnikateľ vie, že v úspešnom biznise rozhodujú maličkosti. A často krát malá káva rozhodne, či sa váš zákazník vráti. A práve preto sme naše služby posunuli na vyššiu úroveň. Pomôžeme vám vybrať tú správnu kávu, spoľahlivý kávovar a takisto zaškolíme váš personál, aby od vás ľudia odchádzali spokojní.

Poradenstvo a servis:

Pomôžeme vám vyhnúť sa katastrofe. Pravidelným servisom a odborným dohľadom predídem vážnejším poruchám.A keď už by sa aj niečo stalo, vaše problémy vyriešime rýchlo a bez problémov.

Ponuka pre kancelárie a firmy

Úspešnú firmu tvoria šťastní zamestnanci. A to sú takí, čo si môžu vychutnať párkrát za deň naozaj dobrú kávu a nabrať novú energiu. Ak aj vy chcete pre svojich ľudí len to najlepšie, máme pre vás kávu, ktorá ulahodí aj tomu najnáročnejšiemu kávičkárovi. Ponúkame vám tú najkvalitnejšiu kávu, špičkové kávovary a profesionálne poradenstvo.

Pridajte sa k spoločnostiam, kde dodávame kávu.

Jedinečný darček pre
vašich klientov

Odlíšte sa od ostatných a darujte svojím klientom jedinečný darček, pri príležitosti uzavretia obchodu, výročia, utužovania obchodných vzťahov, alebo ako vianočný darček s ktorým potešítekaždého milovníka kávy. S našou kvalitnou a čerstvo praženou kávou si vychutnajú každý dúšok kávy tak, ako spoluprácu s VAMI.

Prekvapte vašich zákazníkov

Poskytnite svojim zákazníkom vynikajúcu kávu vo vašom vlastnom obale, čím zvýšite povedomosť a kvalitu Vašej značky.

Skvelá chuť

Užite si vynikajúcu chuť, ktorú si môžete vybrať podľa svojich preferencií a ktorá bude spĺňať očakávania vašich zákazníkov!

Káva priamo od farmárov

Ponúknite svojim zákazníkom kávu priamo od brazílskych farmárov, ktorá prináša svetovú chuť a kvalitu.

ZÍSKAJTE

Nezáväznú ponuku

Povedali o nás