Príďte navštíviť našu novú podnikovú predajňu kávy!

Príďte navštíviť našu novú podnikovú predajňu kávy!

Začiatkom Júla pre Vás otvárame v Seredi novú podnikovú predajňu. Prídete spoznať našu rodinu a naše čerstvo pražené kávovníkové zrná? 😉

Už dlhšie sme sa pohrávali s myšlienkou otvorenia podnikovej predajne priamo pri našej pražiarni v Seredi. Záleží nám na vzťahoch s našimi zákazníkmi, preto sme radi, že nás už od začiatkom júla môžete prísť navštíviť do našej novej podnikovej predajne.

Čo u nás nájdete?

Samozrejme, najlepšiu kávu! 😊 Ako si však vybrať z rôznych odrôd, blendov a chuťových profilov tú, ktorá Vám najviac „sadne“? Na to sme tu pre Vás my! Dôkladne vyspovedáme Vaše chuťové poháriky. Dokonca u nás môžete rôzne druhy káv i ochutnať. Tak čo, prídete k nám zistiť, ktorá je tou Vašou šálku kávy?

Prečo nám záleží na vzťahoch?

V prvom rade sme rodinnou pražiarňou, takže dobré vzťahy sú základom našej práce. Okrem toho si však zakladáme na férových a transparentných vzťahoch s farmármi, ktorí kávu pestujú, i s Vami, ktorí si ju vychutnávate.

Farmárov, ktorí dopestujú kávovníkové zrná, poznáme osobne. Fungujeme na princípe direct trade, ktorý minimalizuje množstvo rúk, ktorými zrnká prejdú na ceste k nám. Tak sa môžeme ubezpečiť, že farmári dostanú za svoju prácu férovo zaplatené. Okrem toho sa v priebehu rokov stali našimi priateľmi a radi ich navštevujeme v Brazílii alebo, naopak, oni zavítajú k nám na Slovensko.

Naša kávová komunita by ale nebola úplná bez Vás. Produkt práce farmárov i nás si vychutnávate predsa práve Vy. Aby sme sa teda mohli spoznať, pozývame Vás do našej novootvorenej podnikovej predajne. Príďte sa s nami porozprávať a poradiť o druhoch kávy, o spôsobe jej prípravy, o Brazílii či o akejkoľvek inej kávovej téme, ktorá Vám zíde na um! Tešíme sa na Vás!

Kde nás teda nájdete?

Našu podnikovú predajňu nájdete na Trnavskej ceste 813 v Seredi hneď vedľa našej pražiarne. Vidíme sa?

Mapka predajňa kávy

Počuli ste už o našej novej e-shopovej akcii?
Táto akcia platí len na našom e-shope počas tohto leta.